Uwodzenie w wersji damskiej i męskiej

O uwodzeniu można mówić w kategoriach ogólnych. Omawiać popularne techniki, teksty na podryw czy znaczeni wyglądu oraz wysokiego poczucia własnej wartości. Jednak zanim zacznie się uwodzenie zgłębiać pod takim względem, warto najpierw dostrzec różnice pomiędzy uwodzeniem kobiet i mężczyzn. A te są znaczące i bardzo istotne w odnoszeniu sukcesów na tym polu.

Co uwodzi kobiety

Uwodzenie kobiety to przede wszystkim okazanie jej troski, ale także własnej zaradności. Niektórzy panowie z marszu skreślają panie zainteresowane ich sukcesami zawodowymi, samochodem czy mieszkaniem. A jednak zainteresowanie tymi aspektami męskiego życia nie wynika wyłącznie ze źle rozumianego materializmu. Ewolucja przygotowała kobiety do dbania o ognisko domowe i to właśnie na nie zrzuciła większość obowiązków związanych z wychowaniem potomstwa. Choć w dzisiejszych czasach role te nieco się zatarły między kobietami i mężczyznami, to jednak panie wciąż szukają mężczyzn zaradnych.

Uwodzenie.org – zobacz, czy umiesz skutecznie podrywać

Takich, na których można polegać i którzy potrafią sobie radzić z przeciwnościami losu. Zatem zamiast narzekać na to, że kobiety zwracają uwagę na pozycję społeczną oraz zawodową mężczyzny, ten ostatni powinien przede wszystkim uporządkować swoje życie w tym zakresie. Dzięki temu uwodzenie płci przeciwnej stanie się o wiele prostsze. Warto też pamiętać, że nic nie zastąpi kultury osobistej i okazywanego partnerce, także tej potencjalnej, szacunku. Wszelkiego rodzaju popisy, wywyższanie się czy podkreślanie swojej cudowności to coś, co uchodzi jeszcze nastolatkom. Potem staje się żałosne, w najlepszym wypadku niesmaczne. Zamiast chwalić się tym, co się posiada, lepiej pozwolić, by dowody życiowego sukcesu same przekonany kobietę o wartości danego mężczyzny.

Uwodzenie mężczyzny

Aby uwieść mężczyznę, trzeba o siebie dbać. Niektórym paniom takie postawienie sprawy może się wydawać płytkie, a nawet okrutne. Niemniej jednak troska o własny wygląd to także sposób na poprawę własnego nastroju, wyższe poczucie własnej wartości oraz większą odwagę do nawiązywania kontaktów z mężczyznami. Aby zwrócić uwagę tych ostatnich, nie trzeba wbrew pozorom mieć figury modelki czy twarzy anioła. Wystarczy być zdrową, mieć dobrą kondycję i stosować możliwie najlepsze kosmetyki. Choć miłość od pierwszego wejrzenia zdaniem naukowców nie jest czymś realnym, to jednak samo pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich. I są na to dowody naukowe. Jeżeli danego mężczyznę udało się już zainteresować, to dalsze uwodzenie w celu utrzymania relacji, powinno przede wszystkim opierać się na okazywaniu partnerowi szacunku. A także troski.

Choć kobiety nie zawsze chcą czuć się jak pielęgniarki, to jednak opieka nad mężczyznami niejako wpisana jest w ich rolę. Tak po prostu już jest. Mężczyzna wychodzi w świat, by zdobywać środki do życia. A po powrocie oczekuje troski, zainteresowania i spokoju. Tyle teoria uwodzenia. W praktyce bywa różnie. Warto jednak pamiętać, żeby uwodzić nie tylko potencjalnych partnerów, ale też dbać o tego już stałego. To umacnia relację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *